Nákupy
Získejte cenný úložný prostor navíc

Získejte cenný úložný prostor navíc

Zejména v menších domácnostech, ale nejen těch, se často bojuje o každý centimetr úložného místa. Skříně mnohdy nestačí, proto se hledají další alternativy. Jednou z nich je i rozkládací pohovka s úložným prostorem, která představuje způsob, jak mít ve svém obývacím pokoji opravdu krásnou a pohodlnou sedačku, která je však navíc ještě praktická. Perfektně se vám do ní vleze vše, co potřebujete. Výhodou je, že nic nepůjde na první pohled vidět, je to nenápadné, avšak velice efektivní řešení, které je díky tomu ideální do každé domácnosti.lsofa

Design je nejdůležitější

Při vybírání své nové sedačky byste měli vzít v potaz několik faktorů, jedním z nejdůležitějších je samozřejmě vzhled a design pohovky. Je totiž nezbytné, aby se vám vámi zvolený kus opravdu líbil, a aby se perfektně hodil do vašeho interiéru, respektive obývacího pokoje. Vybírat si můžete z kožených nebo čalouněných variant. Co se týká barevného výběru, tak je zde zastoupena celá škála nejrůznějších barev, vzorů a aplikací. Záleží tedy opravdu jen na vkusu každého z nás. Vyberte si tedy variantu, do které se zamilujete na první pohled.

Pohodlné nocování pro návštěvy

Poněvadž se dá tato sedačka pomocí několika jednoduchých pohybů rozložit, tak vám to poslouží i jako lůžko, a to například pro nečekanou návštěvu. Nemusíte se bát, že by to bylo nepohodlné, právě naopak, někdo tuto variantu preferuje za účelem úspory místa i na každodenní spaní. Jednorázové přespání tedy není už vůbec žádným problémem. Vyhněte se tedy situacím, že nemáte přicházející návštěvě kde ustlat.

3 důvody, proč zvolit právě rozkládací pohovku s úložným prostorem

1) Rozložením získáte pohodlné a prostorné lůžko, na kterém budou moci přespávat návštěvy
2) Získáte nový úložný prostor, který je velmi nenápadný, ale i přesto překvapivý svými rozměry a možnostmi
3) Stylové provedení sedaček zajistí, že ve vašem interiéru budou doslova zářit.sroom

0